ادارات در اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی همکاری کنند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدمهدی شهریاری عصر یکشنبه در یکصد و پنجاه و چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کرونا در سه استان آذربایجان غربی، قزوین و کردستان، افزود: همه دستگاه‌های متولی موظف هستند در اجرای دقیق این طرح که می‌تواند زنجیره انتقال بیماری […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدمهدی شهریاری عصر یکشنبه در یکصد و پنجاه و چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کرونا در سه استان آذربایجان غربی، قزوین و کردستان، افزود: همه دستگاه‌های متولی موظف هستند در اجرای دقیق این طرح که می‌تواند زنجیره انتقال بیماری کرونا و نیز بستر فعالیت اقتصادی مردم در شرایط کرونایی را فراهم سازد همکاری داشته باشند.
وی با اشاره به اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کرونا در روزهای آتی، اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح فرصتی ایجاد می‌شود تا نظام مدیریت بیماری در بستر فناوری اطلاعات قرار گیرد.
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه برای اجرای درست این طرح می‌طلبد تا ابعاد کامل بررسی شود، عنوان کرد: در صورتی که این طرح به درستی اجرا شود می‌تواند دستاوردهای خوبی را در امر کنترل بیماری کرونا محقق سازد.
شهریاری در ادامه از مردم در خواست کرد تا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش اهتمام داشته باشند تا شاهد شروع موج جدید کرونا نباشیم.
در این جلسه سازوکارهای اجرای طرح هوشمند بیماری کرونا با حضور استان‌های آذربایجان غربی، قزوین و کردستان و مسئولین وزارت کشور بررسی شد.

منبع : مهر نیوز