ادامه دادن راه شهدای کربلا با حفظ اعتقادات اسلامی ممکن است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی عصر یکشنبه در تجمع بزرگ حسینیان در ارومیه اظهار کرد: به گفته معصومین (ع)، امام حسین (ع) بر گریه کنان مصائب خود در نزد پروردگار طلب مغفرت می‌کند. حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان اینکه قیام امام حسین (ع) برای احیای دین اسلام بود افزود: دین […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی عصر یکشنبه در تجمع بزرگ حسینیان در ارومیه اظهار کرد: به گفته معصومین (ع)، امام حسین (ع) بر گریه کنان مصائب خود در نزد پروردگار طلب مغفرت می‌کند.
حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان اینکه قیام امام حسین (ع) برای احیای دین اسلام بود افزود: دین به قدری ارزشمند است که شخصیت عظیمی مثل حسین ابن علی ع و خانواده او در این راه به شهادت رسیدند.
وی با بیان اینکه ادامه دادن راه شهدای کربلا با حفظ اعتقادات اسلامی ممکن و میسور است خاطرنشان کرد: دشمنان نیز با هجمه‌های مختلف فرهنگی و عقیده‌ای سعی در از بین بردن اعتقادات دینی جامعه اسلامی دارند چرا که بر اهمیت این موضوع پی برده‌اند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی مطالبه گری آرمان‌های انقلاب را ادامه راه حضرت اباعبدالله (ع) خواند و گفت: مطالبه کردن آرمان‌های انقلاب اسلامی در حقیقت ادامه دادن راه امام حسین (ع) است، چرا که حضرت نیز برای مطالبه آرمان‌های پیامبر اسلام (ص) قیام کردند.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در مورد اهداف قیام حضرت اباعبدالله (ع) ادامه داد: مطالبه آرمان‌های انقلاب اسلامی یکی از مباحث مهم است تا جوانان آرمان‌های انقلاب را مطالبه کرده و اجازه ندهند این آرمان‌ها فراموش شود.
همچنین در این مراسم مداحان اهل بیت عصمت و طهارت به بیان مصائب حماسه کربلا پرداختند و به مناسبت تاسوعای حسینی بر سر و سینه زدند.

منبع : مهر نیوز