اراده جبهه مقاومت قدرتمندتر از قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی است

حجت الاسلام حمید بهاری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: امروزه گستره جنایات و وحشیگری‌های رژیم کودک‌کش اسرائیل غاصب به حدی است که در کشورهای دیگر نیز برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام خشم انزجار از عملکرد ددمنشانه رژیم صهیونیستی تظاهرات و راهپیمایی برپا می‌کنند. وی با بیان اینکه رژیم اسرائیل […]

حجت الاسلام حمید بهاری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: امروزه گستره جنایات و وحشیگری‌های رژیم کودک‌کش اسرائیل غاصب به حدی است که در کشورهای دیگر نیز برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام خشم انزجار از عملکرد ددمنشانه رژیم صهیونیستی تظاهرات و راهپیمایی برپا می‌کنند.
وی با بیان اینکه رژیم اسرائیل باید بداند که هر گونه تلاش برای مصادره حقوق مردم فلسطین، با واکنش محکمی روبه‌رو خواهد شد، تاکید کرد: اراده مقاومت فلسطین سخت‌تر از قدرت رژیم صهیونیستی است و این اراده، اشغالگران را شکست خواهد داد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی عنوان کرد: حقوق مردم فلسطین ۷۵ سال است که زیر چکمه‌های رژیم نامشروع صهیونیستی له می‌شود و امروز صدای مظلومیت ملت فلسطین در اقصی نقاط جهان به گوش می‌رسد.
بهاری در ادامه خاطرنشان کرد: نژاد پرستان مدرن، غزه را آزمایشگاه بمب‌هایشان کردند و شهر را با مردمش سوزاندند تا برای خود پیروزی‌های جعلی بتراشند اما غزه مظلوم و مقتدر حتی یک آه را از ایشان دریغ کرد. یک پرچم سفید بالا نرفت و یک رزمنده فلسطینی تسلیم نشد.
وی با اشاره به اهمیت طوفان الاقصی در مقابله با رژیم موقت صهیونیست گفت: عملیات طوفان‌الاقصی باطل کننده سحر بزرگ‌ترین حمله اسرائیل بوده و خیالات گذشته رژیم صهیونیستی با این عملیات شکست خورد و برنامه‌های آنان را برای عادی سازی فضای کشورهای اسلامی ناکام گذاشت.