اربعین شهید مدافع امنیت کشور در ساری برگزار می شود

به گزارش سردبیر پرس، به مناسبت فرا رسیدن اربعین شهید مدافع امنیت کشور ، سرباز گمنام امام زمان ( عج) شهید احمد صالحی ، مراسم یادبود این شهید والامقام روز پنج شنبه ۱۹ و ۳۰ دقیقه درحسینیه عاشقان کربلا ساری با سخنرانی میرزا محمدی و با مداحی محمدرضا بذری برگزار می شود. شهید احمد صالحی […]

به گزارش سردبیر پرس، به مناسبت فرا رسیدن اربعین شهید مدافع امنیت کشور ، سرباز گمنام امام زمان ( عج) شهید احمد صالحی ، مراسم یادبود این شهید والامقام روز پنج شنبه ۱۹ و ۳۰ دقیقه درحسینیه عاشقان کربلا ساری با سخنرانی میرزا محمدی و با مداحی محمدرضا بذری برگزار می شود.
شهید احمد صالحی در حین ماموریت و پاسداری از انقلاب اسلامی آذرماه ۱۴۰۱ در حوالی شهرستان زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش پس از تشییع در زاهدان به ساری منتقل و در گلزار شهدای ساری آرام گرفت.
در بخشی از وضعیت نامه این شهدی والا مقام آمده است: وصیت من این است که تابع شرع مقدس اسلام و مذهب تشیع باشید. مطیع و گوش به فرمان و فدایی امام خامنه ای عزیز باشید. ادامه دهنده راه شهدا باشید و با تمام توان از حکومت جمهوری اسلامی دفاع کنید نگذارید خون شهیدان پایمال شود.
توصیه می کنم به خواهران که حجاب به همراه عفاف و حیاء را رعایت کنید. خواهران و برادران حدود شرعی محرم و نامحرم را که متاسفانه در قشر مذهبی کمرنگ شده رعایت کنید. به هیچ وجه از کسانی که با نظام و رهبری دشمنی داشته باشند را حلال نخواهم کرد.
همچنین در توصیه ای به مسئولان نوشته است: فردا باید پاسخگوی اعمالتان باشید. باید جهادی کار کنید، مسئول یعنی کسی که از او سوال خواهد شد. برای رضای خدا و با اخلاص برای تعالی انقلاب اسلامی کار کنید از مسئولیت خود سوء استفاده نکنید حتی کم کاری شما در مسئولیت هم خیانت است چه رسد به رانت و رابطه بازی.

منبع : مهر نیوز