ارتقای شاخص‌های آموزشی در اردبیل

سید محمد اعتماد اعجازی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه رسالت آموزش و پرورش برای تضمین آینده علمی کشور بسیار خطیر است، اظهار کرد: ارتقا شاخص‌های آموزشی در شهرستان اردبیل با توجه به شرایط موجود در اولویت اساسی قرار بگیرد. وی با بیان اینکه در این زمینه برنامه‌ریزی هدفمند باید مبنای کار […]

سید محمد اعتماد اعجازی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه رسالت آموزش و پرورش برای تضمین آینده علمی کشور بسیار خطیر است، اظهار کرد: ارتقا شاخص‌های آموزشی در شهرستان اردبیل با توجه به شرایط موجود در اولویت اساسی قرار بگیرد.
وی با بیان اینکه در این زمینه برنامه‌ریزی هدفمند باید مبنای کار باشد، گفت: توسعه فضاهای آموزشی در شهرستان اردبیل بسیار حائز اهمیت است که در این راستا خیران در شهرستان پیشگام بوده‌اند.
فرماندار شهرستان اردبیل به افتتاح مدرسه خیرساز ۶ کلاسه اردبیل اشاره کرد و افزود: تشکیل مجمع خیرین برای حمایت از دانش آموزان نخبه و استعدادهای برتر در شهرستان اردبیل لازم و ضروری است تا این استعدادها و دانش آموزان برای منطقه افتخار آفرینی کنند.
اعتماد اعجازی ادامه داد: مدرسه ۶ کلاسه در منطقه صیاد شیرازی توسط خیر مدرسه ساز «حجت الاسلام سید اسماعیل موسوی» احداث شده است که دو میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان برای این مدرسه هزینه شده است.