ارتقای ۱۰ نفر از اعضای هیئت علمی دانشکده کشاورزی لرستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی نظری رئیس دانشگاه لرستان امروز چهارشنبه مراسم تجلیل از جمعی از اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان، در سخنانی اظهار داشت: الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی ایران، بزرگانی همچون شهید سلیمانی و شهید چمران هستند. وی، ادامه داد: ارتقای مادی انسان، بی‌تردید همراه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی نظری رئیس دانشگاه لرستان امروز چهارشنبه مراسم تجلیل از جمعی از اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان، در سخنانی اظهار داشت: الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی ایران، بزرگانی همچون شهید سلیمانی و شهید چمران هستند.

وی، ادامه داد: ارتقای مادی انسان، بی‌تردید همراه با ارتقای معنوی اوست و بایسته است که چنین هم باشد.
رئیس دانشگاه لرستان، اظهار داشت: شخصی که ارتقا پیدا می‌کند دارای حدی از کمال است و باید بداند که همه وجودش را در راه خدا و خدمت به خلق خدا، وقف کند.
نظری، بیان کرد: استاد تراز انقلاب اسلامی، استادی است که بتواند نظام مسائل ذهنی، اندیشه‌ای و مادی جامعه را رفع کند.

وی، تصریح کرد: استادی که ارتقا یافته است در واقع اندیشه خود را در قالب مقاله، منعکس کرده است و این خودش یعنی درس مهم پرهیز از بُخل و خودخواهی.
رئیس دانشگاه لرستان، تأکید کرد: استاد تراز انقلاب اسلامی، مرزی برای دانش نمی‌شناسد و پیوسته تلاش می‌کند یکی پس از دیگری، مرزهای دانش را فتح کند.
نظری، به اعضای هیئت علمی ارتقای یافته توصیه کرد که به «نظریه‌پردازی» در قالب تهیه کتاب و کرسی‌های نظریه‌پردازی، بپردازند.

وی، تصریح کرد: نظریه‌پردازی فقط مختص به یک شاخه از علوم نیست؛ بلکه بایستی در همه حوزه‌های علم و دانش، نظریه‌پردازی، تقویت شود.
در این مراسم دکتر «بابک پیله‌ور» از دانشیار به استاد، دکتر «مصطفی درویش‌نیا» از دانشیار به استاد، دکتر حمیدرضا عیسوند از دانشیار به استاد، دکتر حمیدرضا متین‌فر از دانشیار به استاد، دکتر «عبدالله احتشام‌نیا» از استادیار به دانشیار، دکتر «ضیاالدین باده‌یان» از استادیار به دانشیار، دکتر «رضوان قنبری‌موحد» از استادیار به دانشیار، دکتر «عباس ملکی» از استادیار به دانشیار، دکتر «حسن مومیوند» از استادیار به دانشیار و دکتر «حجت‌اله یونسی» از استادیار به دانشیار ارتقا پیدا کردند.

منبع : مهر نیوز