ارتقا شاخص‌های سلامت در خراسان شمالی نیازمند توجه ویژه دولت است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید جواد پورنقی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات بیمارستان‌های خراسان شمالی که با حضور معاون وزیر بهداشت برگزار شد، اظهار کرد: برای ارتقای شاخص‌های استان در حوزه سلامت نیازمند توجهات ویژه دولت هستیم. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به خلاءهای استان در حوزه بهداشت و درمان، […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید جواد پورنقی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات بیمارستان‌های خراسان شمالی که با حضور معاون وزیر بهداشت برگزار شد، اظهار کرد: برای ارتقای شاخص‌های استان در حوزه سلامت نیازمند توجهات ویژه دولت هستیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به خلاءهای استان در حوزه بهداشت و درمان، گفت: منابع و زیرساخت‌های دانشگاه محدود است و در بخش‌های مختلف نیروی انسانی، منابع فیزیکی، تجهیزات پزشکی و پروژه‌های عمرانی باید اقدامات گسترده‌ای انجام شود.

وی پراکندگی جمعیت در خراسان شمالی را از دیگر مصائب ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی برشمرد و تصریح کرد: تسهیل دسترسی مردم استان به دریافت خدمات حوزه سلامت از دغدغه‌های اصلی ما است که باید آن را رفع کنیم.

پورنقی در انتها با اشاره به شاخص‌های حوزه سلامت در خراسان شمالی، گفت: تسریع اجرای پروژه‌ها و دسترسی بیشتر مردم به امکانات جز با نگاه خاص وزارت بهداشت به خراسان شمالی میسر نخواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر