ارسلان کاظمی: وعده پاداش صعود به جام جهانی روی هوا رفت/ با انگیزه به هانگژو می‌رویم

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به اینکه وزیر وقت ورزش وعده داد بود که در صورت صعود به جام جهانی به تیم ملی پاداش داده شود، گفت: متاسفانه با توجه به سانحه پیش آمده و شرایط بعد از آن به قول معروف این وعده روی هوا رفت. به گزارش سردبیر پرس، ارسلان کاظمی […]

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به اینکه وزیر وقت ورزش وعده داد بود که در صورت صعود به جام جهانی به تیم ملی پاداش داده شود، گفت: متاسفانه با توجه به سانحه پیش آمده و شرایط بعد از آن به قول معروف این وعده روی هوا رفت.
به گزارش سردبیر پرس، ارسلان کاظمی در حاشیه بازدید کیومرث هاشمی از تمرین تیم ملی بسکتبال ایران قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار کرد: در مورد حضور تیم ملی بسکتبال در جام جهانی وعده‌هایی داده و برخی مسائل قبل از صعود تیم ملی به جام جهانی مطرح شد و قرار بود در صورت صعود به تیم‌ملی پاداش داده شود.
وی ادامه داد: حمید سجادی قول هایی به تیم ملی برای صعود به جام جهانی داده بود و تیم ملی توانست به جام جهانی برود اما بعد از سانحه‌ای که برای وی رخ داد و شرایطی که پیش آمد به قول معروف این وعده روی هوا رفت.
کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران با بیان اینکه تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو با انگیزه است، عنوان کرد: بازیکنان تجربه جام جهانی را نیز به تجربیات خود اضافه کرده‌اند و امیدوار هستیم بهترین نتیجه را با کسب خوش رنگ ترین مدال کسب کنیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم که به بهترین نتیجه دست یابیم.
انتهای پیام
منبع : ایسنا