از سرمربیان فوتبال زنان حمایت می‌کنیم/ دیدار با روسیه جزو برنامه‌هایمان نیست

نایب رئیس زنان فدراسیون‌ فوتبال گفت: طی یکسالی که در فدراسیون‌فوتبال بوده‌ام این اطمینان را برای سرمربیانم ایجاد کرده‌ام که تا هستید ‌و کار می‌کنید، حمایت‌تان می‌کنم چون حرفه‌ای و اخلاقی نبود که آنها را وسط راه بگذاریم. به گزارش سردبیر پرس، مریم منظمی، نایب‌رئیس زنان فدراسیون فوتبال در حاشیه اردوی تیم ملی فوتسال زنان […]

نایب رئیس زنان فدراسیون‌ فوتبال گفت: طی یکسالی که در فدراسیون‌فوتبال بوده‌ام این اطمینان را برای سرمربیانم ایجاد کرده‌ام که تا هستید ‌و کار می‌کنید، حمایت‌تان می‌کنم چون حرفه‌ای و اخلاقی نبود که آنها را وسط راه بگذاریم.
به گزارش سردبیر پرس، مریم منظمی، نایب‌رئیس زنان فدراسیون فوتبال در حاشیه اردوی تیم ملی فوتسال زنان در مورد وضعیت آمادگی تیم ملی گفت: طی اطلاعاتی که از کادر فنی و پزشکی گرفته‌ایم بچه‌ها در وضعیت مناسبی قرار دارند. از نظر فنی هم نکاتی که مد نظر سرمربی است در اردوهای تیم ملی لحاظ می‌شود. بچه‌ها با انگیزه مضاعف آماده شرکت در مسابقات می‌شوند. دختران ما تجربه حضور در کافا را در سال‌های قبل هم داشتند و امیدوارم امسال نتیحه خوبی را به دست بیاورند. 
او با بیان اینکه سال آینده سال بسیار شلوغی را در حوزه فوتسال داریم، گفت: سال آینده مسابقات داخل سالن آسیا، جام ملت‌های آسیا و جام جهانی را داریم. قبل از جام جهانی هم کنفدراسیون آسیا مسابقات مقدماتی و انتخابی جام جهانی را برگزار می‌کند. پیگیری فدراسیون ایران و سایر فدراسیون‌های موجب شد سال شلوغی را داشته باشیم.
منظمی در پاسخ به اینکه تیم ملی همچون سال‌های گذشته اسفند ماه با روسیه دیدار خواهد داشت، گفت: برنامه کافا را تقریبا دیر به ما اعلام کردند و قبل از آن دنبال این بودیم که با یکسری از تیم‌ها هماهنگی کنیم. روسیه هم یکی ازگزینه هایمان بود اما چون کافا پیش آمد و برای بچه‌ها مثل اردوی تدارکاتی است بر اساس نظر و کادر فنی صلاح نیست که یک مسابقه و دیدار پرفشار بگذاریم. به همین دلیل اردو دارند و در ماه‌های آینده این دیدارهای دوستانه را پیش بینی می‌کنیم. 
منظمی در واکنش به اینکه مربیان فوتبال و فوتسال قراردادهای درستی ندارند و همین موضوع باعث می‌شود علی رغم اینکه تیم‌های ملی مربی دارند اما گزینه‌های مختلفی برای سرمربیگری مطرح می‌شوند، گفت: از زمانی که آمده‌ام سرمربیان ما در رده‌های مختلف فوتبال و  فوتسال مشخص بودند اما طی یکسالی که بوده‌ام این اطمینان را برای سرمربیانم ایجاد کرده‌ام که تا هستید ‌و کار می‌کنید، حمایت‌تان می‌کنم چون حرفه‌ای و اخلاقی نبود که آنها را وسط راه بگذاریم. ایده شخصی من این است افرادی را انتخاب کنیم که با آگاهی باشد. به عنوان مسئول باید حامی آنها باشم اما در عین حال نظارت مستمر را هم بر عملکردشان داشته باشم. زمانی که اطمینان خاطر و امنیت شغلی نباشد روی عملکردشان اثر می‌گذارد.
انتهای پیام