از عملکرد بازیکنانم مقابل ایران ناامید شدم/ شجاعت کافی نداشتیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، «فن مارویک» سرمربی امارات بعد از شکست امارات مقابل ایران در دیدار برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی قطر گفت: انتظار بیشتری از بازیکنانم داشتم ولی از نتیجه و عملکرد بازیکنان ناامید شدم. بازیکنان در نیمه اول شجاعت نداشتند و کند بودیم. در نیمه دوم هم زمان برد تا به بازی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، «فن مارویک» سرمربی امارات بعد از شکست امارات مقابل ایران در دیدار برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی قطر گفت: انتظار بیشتری از بازیکنانم داشتم ولی از نتیجه و عملکرد بازیکنان ناامید شدم. بازیکنان در نیمه اول شجاعت نداشتند و کند بودیم. در نیمه دوم هم زمان برد تا به بازی برگردیم و نتوانستیم به نتیجه لازم برسیم و حتی شانس کافی برای گلزنی ایجاد نکردیم. ما باختیم. می توانستیم بهتر باشیم که نشد. نتیجه امیدوار کننده نبود.

وی درباره شانس امارات برای صعود به مرحله پلی آف انتخابی جام جهانی تاکید کرد: الان به بازی بعد فکر نمی کنم. برای این مسابقه هم زمان کافی برای تمرکز نداشتیم. بعضی از بازیکنان هم محروم بودند و نتوانستیم از دو بازیکن استفاده کنیم. شانس ما کم شده است. باید ببینیم در بازی های بعد چه پیش می آید.