استانداران بومی در دولت اقدام و تحول انتخاب می‌شوند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محسن رضایی عصر سه شنبه در ارتباط تلویزیونی با مردم آذربایجان شرقی از طریق شبکه سهند گفت: دولت بنده دولت اقدام و تحول است و در این دولت با استفاده از توان جوانان، ایران را به کارگاه بزرگ اقتصادی و سازندگی تبدیل می‌کنیم. وی با اشاره به اینکه باید از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محسن رضایی عصر سه شنبه در ارتباط تلویزیونی با مردم آذربایجان شرقی از طریق شبکه سهند گفت: دولت بنده دولت اقدام و تحول است و در این دولت با استفاده از توان جوانان، ایران را به کارگاه بزرگ اقتصادی و سازندگی تبدیل می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه باید از پتانسیل‌های تمامی استان‌ها استفاده شود، گفت: این درست نیست که از تهران برای تمامی شهرها و روستاهای کشور تصمیم گیری می‌شود.
رضایی با بیان اینکه زمان نسخه پیچی تهران برای استان‌ها گذشته است، ادامه داد: هر یک از استان‌های کشور، ظرفیت و استعداد ویژه خود را دارند و بنده در دولت احتمالی خود از این ظرفیت‌ها در خود استان‌ها و برای مردم همان مناطق استفاده می‌کنم، چراکه نسخه نوشتن واحد برای همه استان‌ها نادیده گرفتن استعدادهای آن‌ها است.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه با پشتیبانی مردم و هدایت‌های مقام معظم رهبری قادر به انجام مأموریت مهم ریشه کنی فقر در کشور هستیم، افزود: بیرون کردن فقر و فساد و تبعیض از کشور سخت‌تر از بیرون کردن ارتش صدام از خرمشهر نیست.
رضایی در پایان گفت: متأسفانه برخی جریان‌های سیاسی و مسئولان کشور فکر می‌کنند با نمایشنامه درست کردن و شعبده بازی می‌توان کشور را اداره کرد.

منبع : مهر نیوز