استاندار سیستان و بلوچستان شهادت مرزبان ناجا را تسلیت گفت

به گزارش سردبیر پرس، در پیام حسین مدرس خیابانی آمده است: ایثار و از خودگذشتگی زیبنده انسان‌های فداکار و جان برکفی است که همواره در جهت رسیدن به معبود برای خدمت به مردم تلاش و مجاهدت و در این راه از جان خود می‌گذرند تا همچون مجاهد فی سبیل الله برای عزت و سربلندی و […]

به گزارش سردبیر پرس، در پیام حسین مدرس خیابانی آمده است: ایثار و از خودگذشتگی زیبنده انسان‌های فداکار و جان برکفی است که همواره در جهت رسیدن به معبود برای خدمت به مردم تلاش و مجاهدت و در این راه از جان خود می‌گذرند تا همچون مجاهد فی سبیل الله برای عزت و سربلندی و امنیت کشور تلاش کنند.
وی بیان کرد: شهادت، افتخار عظیمی است که تنها نصیب بندگان خاص خدا می‌شود و افتخار دفاع از امنیت وطن، توفیق مضاعفی برای شهیدان این مرز و بوم است که گام در راه صیانت از امنیت و آسایش میهن عزیزمان نهاده‌اند و بدون شک این راه ادامه خواهد داشت.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در روزهای پر خیر برکت ماه مبارک رمضان و شب‌های سرنوشت ساز قدر و در ایام شهادت حضرت امیر المومنین علی (ع) دست پلید دشمنان کور دل استکبار از آستین ایادی آنها در مرزهای شرقی کشور بیرون آماده و فرزندی از جمع نیروهای جان برکف وخدوم مرزبانی استان را به شهادت رساندند.
اینجانب شهادت شهید والامقام استوار دوم مجتبی میر را به محضر رهبر معظم انقلاب، فرماندهی و کارکنان خدوم مرزبانی نیروی انتطامی استان و خانواده معظم این شهید و مردم شهیدپرور و انقلابی استان سیستان وبلوچستان، تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال خواستارم روح پاک وی را با مولایش حضرت علی (ع) محشور کند. و ما را در مسیر پیمودن راه نورانی شهیدان سرافراز، موفق و موید بدارد.