استان یزد از وضعیت قرمز کرونایی خارج شد

محمدرضا میرجلیلی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه آمار بستری‌های مشکوک به کرونا در استان یزد، امروز به ۴۹۸ نفر رسیده است، اظهار داشت: در حال حاضر از این تعداد ۱۰۲ نفر به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند. وی بیان کرد: در شبانه روز گذشته ۹۴ […]

محمدرضا میرجلیلی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه آمار بستری‌های مشکوک به کرونا در استان یزد، امروز به ۴۹۸ نفر رسیده است، اظهار داشت: در حال حاضر از این تعداد ۱۰۲ نفر به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.
وی بیان کرد: در شبانه روز گذشته ۹۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان پذیرش شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد افزود: در حال حاضر شهرستان بافق در وضعیت زرد کرونایی و سایر شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.
میرجلیلی با اشاره به خارج شدن استان از وضعیت قرمز کرونایی تاکید کرد: نباید به کاهش آمار استان یزد دلخوش کرد زیرا این احتمال وجود دارد که آمار ابتلا به کرونا در استان یزد در روزهای آتی به دلیل ساده انگاری در عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، افزایش پیدا کند.
وی تصریح کرد: همشهریان همچنان شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت و از برگزاری دورهمی‌های خانوادگی و حضور غیر ضروری در سطح شهر جدا خودداری کنند.