استخدام‌های سیاسی عامل خلاء مدیریتی در بازار مرغ است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد قیمت نهاده های دامی، مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس، گفت: دستگاه های ناظر به وظایف خود در تنظیم بازار عمل نکرده اند. در استان ما […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد قیمت نهاده های دامی، مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس، گفت: دستگاه های ناظر به وظایف خود در تنظیم بازار عمل نکرده اند. در استان ما مرغ تولید می شد اما به خاطر ضعف نظارتی از استان خارج می شد.
وی با تأکید بر اینکه مجلس باید ورود پیشگیرانه به مشکلات داشته باشد، افزود: آن زمانی که جوجه ها دفن شدند باید این روزها پیش بینی می شد.
نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: مردم به دولت اعتماد ندارند، چون دولت به مردم دروغ گفته است. در ماجرای افزایش قیمت بنزین مردم به دولت اعتماد کردند اما این دولت به مردم دروغ گفته است و مردم به آن اعتماد نخواهند کرد.
وی تصریح کرد: آیا افزایش قیمت مرغ در آستانه عید نوروز غیرقابل پیش بینی بود. متأسفانه استخدام سیاسی مدیران در وزارتخانه های مهم و نگه داشتن سیاسی این افراد عامل این مشکلات است.