استعفا می دهم/برخی شوراها با حب و بغض به مسائل نگاه می‌کنند

به گزارش سردبیر پرس، بعد از طرح سوال چهار عضو شورای شهر میاندوآب از شهردار این شهر، در روزهای اخیر نیز شایعاتی مبنی بر احتمال استعفای بابک قدیمی شهردار میاندوآب در فضای مجازی و محافل مختلف مطرح شده است. بابک قدیمی در این زمینه در نشستی خبری در مورد دلایل استعفای اظهار کرد: ضرب‌المثلی است […]

به گزارش سردبیر پرس، بعد از طرح سوال چهار عضو شورای شهر میاندوآب از شهردار این شهر، در روزهای اخیر نیز شایعاتی مبنی بر احتمال استعفای بابک قدیمی شهردار میاندوآب در فضای مجازی و محافل مختلف مطرح شده است.
بابک قدیمی در این زمینه در نشستی خبری در مورد دلایل استعفای اظهار کرد: ضرب‌المثلی است که می‌گوید«خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو» ولی من برعکس این را می‌گویم که نباید همرنگ جماعت شد.
شهردار میاندوآب با بیان اینکه آن چیزی که حقیقت است را باید با تمام وجود از آن دفاع کرد و در مقابل کارهای غلط ایستاد و نباید در برابر برخی کارهای نسنجیده سکوت کرد، افزود: قرار نیست در مقابل افرادی که کارهای غلط می‌کنند نایستیم و بگوییم باید همرنگ آنها شویم و سکوت کنیم تا آسوده باشیم.
وی با اشاره به اینکه اولین شهردار در میاندوآب هستم که می‌خواهم استعفا دهم، اظهار کرد: می‌خواهم با استعفای خود صدای اعتراض درباره شهرداری را به اطلاع مردم و مسئولان برسانم تا تلنگری برای مردم باشد که امورات خود را به ما مسئولان، شهردار و شورا سپرده‌اند.
قدیمی با بیان اینکه سؤال از شهردار وظیفه ذاتی شورای شهر ولو یک عضو شورا است، اظهار کرد: اخیراً هم چهار عضو شورای شهر از بنده سؤال کرده بودند که به‌صورت مکتوب در وقت قانونی پاسخ دادم.
شهردار میاندوآب تصریح کرد: شاید برخی از اعضا قانع نشدند، ولی باتوجه‌به شرایط دراین ‌بین قضیه استیضاح مطرح نیست و بنده می‌توانم تا آخر دوره ششم شورای شهر به کار خود ادامه دهم.
وی با بیان اینکه متأسفانه برخی شوراها با حب و بغض به مسائل نگاه می‌کنند، گفت: باید به تمام نقاط شهر خدمت کرد و بنده نیز شهردار تمام مناطق شهر هستم نه یک یا چند منطقه و اعضای شورای شهر نیز شورای تمام نقاط شهر هستند.
قدیمی با تأکید بر اینکه باید از دست هم بگیریم، اظهار کرد: مردم میاندوآب باعزت و با لیاقت هستند و در همه شهرها نیز لیاقت خود را نشان داده‌اند.

منبع : مهر نیوز