استفاده از نظرات کارشناسی اولویت اصلی دیوان عدالت در دوره جدید

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام محمد مصدق در تشریح این مطلب اظهار کرد: برگزاری جلسات کارشناسی مشترک با قضات و مدیران به صورت هفتگی در قالب یک برنامه مدون و منسجم و با هدف همگرایی و هم افزایی از جمله اموری است که مورد توجه قرار خواهد گرفت. رئیس دیوان عدالت اداری افزود: ملاقات […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام محمد مصدق در تشریح این مطلب اظهار کرد: برگزاری جلسات کارشناسی مشترک با قضات و مدیران به صورت هفتگی در قالب یک برنامه مدون و منسجم و با هدف همگرایی و هم افزایی از جمله اموری است که مورد توجه قرار خواهد گرفت.
رئیس دیوان عدالت اداری افزود: ملاقات چهره به چهره با همکاران اداری و قضائی و استفاده از تجارب آنها می‌تواند مدیریت دیوان را در جهت آشنایی به مشکلات و حل و فصل سریع امور و در نهایت خدمت به مردم و تحقق اهداف قوه قضائیه یاری کند.
در این دیدار صمیمانه که روز چهارشنبه بیست و ششم خرداد برگزار شد، تعدادی از قضات شعب تجدیدنظر دیوان عدالت اداری دغدغه‌ها و مشکلات مربوط به حوزه وظایف خود را با رئیس دیوان در میان گذاشتند. گفتنی است براساس برنامه ریزی انجام شده، رئیس دیوان عدالت اداری به صورت هفتگی با تعدادی از قضات دیوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ملاقات می‌کند و به طور مستقیم در جریان مشکلات آنان قرار می‌گیرد.

منبع : مهر نیوز