استفاده خوبی از ظرفیت های گردشگری زنجان نشده است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله علی خاتمی ظهر شنبه در دیدار با معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: ظرفیت‌های خوب گردشگری در استان زنجان وجود دارد که متاسفانه نمی‌توانیم از آن استفاده کنیم. وی با بیان اینکه اگر بتوانیم گردشگر را ۲۴ ساعت نگهداریم، اقتصاد استان کلی تغییر می‌کند، ابراز […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله علی خاتمی ظهر شنبه در دیدار با معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: ظرفیت‌های خوب گردشگری در استان زنجان وجود دارد که متاسفانه نمی‌توانیم از آن استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه اگر بتوانیم گردشگر را ۲۴ ساعت نگهداریم، اقتصاد استان کلی تغییر می‌کند، ابراز داشت: باید برای تحقق این مهم تلاش کرد.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان، بر لزوم استفاده از تجربیات سایر افراد در حوزه گردشگری زنجان تاکید کرد و بیان داشت: امید داریم با حضور معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تکانی به حوزه گردشگری استان زنجان داد شود.
خاتمی تاکید کرد: در ایران بسترهای خوبی در حوزه گردشگری وجود دارد.
وی افزود: شیخ کاشی، قیدار نبی، غار کتله‌خور، معبد داش‌کسن و غیره از جمله مناطق گردشگری استان زنجان است و بازدید از این سایت‌های گردشگری خوب است.