استقرار باجه های سیار ارائه خدمات همراه اول در کردستان

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، آزاد حکمت اظهار کرد: این باجه‌ها با توجه به ورود مسافران نوروزی و در راستای خدمت رسانی مطلوب به مشترکین همراه اول در میادین و خیابان‌های اصلی و پرتردد مستقر شده اند. وی افزود: در این غرفه‌ها خدماتی از قبیل ثبت نام سیم […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، آزاد حکمت اظهار کرد: این باجه‌ها با توجه به ورود مسافران نوروزی و در راستای خدمت رسانی مطلوب به مشترکین همراه اول در میادین و خیابان‌های اصلی و پرتردد مستقر شده اند.
وی افزود: در این غرفه‌ها خدماتی از قبیل ثبت نام سیم کارت اعتباری هدیه نوروزی، فعال سازی بسته‌های اینترنت، تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی با تخفیف و شرایط ویژه همراه با اینترنت هدیه، تعویض سیم کارت سوخته، ثبت نام سیم کارت دانشجویی و دانش، تعویض سیم کارت قدیمی به سیم کارت‌های جدید نسل ۴ به همراه اینترنت هدیه و تغییر مالکیت سیم کارت اعتباری و دائمی ارائه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر فعال بودن دفاتر خدمات ارتباطی و پیشخوان دولت به صورت شیفتی به منظور ارائه خدمات تلفن ثابت و همراه در ایام تعطیل، این غرفه‌ها نیز در نقاط مختلف شهری استان به منظور رفاه حال مسافران نوروزی به مشترکین همراه اول خدمات ارائه می‌دهند.
حکمت در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر در اکثر نقاط شهری و روستایی استان، سرویس‌ها و خدمات تلفن همراه ارائه می‌شود افزود: در سال گذشته تکنولوژی تعداد چشمگیری از سایت‌های تلفن همراه ارتقا داده شد که این مهم بستر استفاده مشتریان از محصولات این اپراتور با بالاترین کیفیت را میسر ساخت.
مدیر مخابرات منطقه کردستان بیان داشت: در حال حاضر بیش از دو میلیون و ۴۴۱ هزار و ۱۹ مشترک تلفن همراه با ضریب نفوذ ۱۴۵ درصدی در استان در قالب مشتریان دائمی و اعتباری فعال هستند.
حکمت اضافه کرد: هم اکنون تعداد ۸۲۸ سایت موبایل در استان نصب و راه اندازی شده است.

منبع : مهر نیوز