استقرار بیش از ۱۰۰ شعبه اخذ رأی در گیلانغرب

کوروش محمودیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به فراهم شدن اقدامات مورد نیاز برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان گیلانغرب اظهار کرد: این شهرستان بر اساس روزشمار انتخابات پیش می‌رود. وی افزود: در شهرستان گیلانغرب بخش‌های مربوطه و تمامی عوامل […]

کوروش محمودیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به فراهم شدن اقدامات مورد نیاز برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان گیلانغرب اظهار کرد: این شهرستان بر اساس روزشمار انتخابات پیش می‌رود.
وی افزود: در شهرستان گیلانغرب بخش‌های مربوطه و تمامی عوامل اجرایی برای انتخابات پیش رو آماد بوده و قریب به ۲ هزار نفر به صورت مستقیم در امر اجرای انتخابات به کمک می‌کنند.
فرماندار شهرستان گیلانغرب بیان کرد: حضور ۷۳۸ داوطلب انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تنور انتخابات را در این شهرستان داغ کرده است.
محمودیان با اشاره به استقرار یک صد و هشت شعبه اخذ رأی در شهرستان گیلانغرب گفت: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بر اساس ابلاغ وزارت بهداشت توسط مردم و مجریان برگزاری انتخابات پای صندوق‌های رأی رعایت می‌شود.
وی افزود: گیلانغرب جز شهرستان‌هایی است که همواره امتحان انتخابات را به خوبی پس داده و در جریان تمامی انتخابات‌های کشور مشارکت قابل توجهی داشته و در این دوره همچون سنوات گذشته حماسه آفرینی دیگری با حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی مورد انتظار است.
فرماندار شهرستان گیلانغرب با بیان اینکه در انتخابات هر رأی به نوعی رأی «بله» به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، بیان کرد: این حرکت خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است که روی این موضوع حساب ویژه‌ای باز کرده و آگاهی مردم به حساسیت این موضوع باعث حمایت از کشور و نظام است.

منبع : مهر نیوز