استقرار دفاتر نمایندگی ادارات کل در شهرستان‌های جدید قم ضروری است

به گزارش سردبیر پرس، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم با حضور در شهرستان کهک و در نشست با فرماندار، بخشداران و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار این شهر، با اشاره به ضرورت ارتقا خدمات رسانی به شهروندان و روستاییان این شهرستان، گفت: استقرار دفاتر نمایندگی ادارات کل استان با اولویت دستگاه‌های پرمراجعه باید […]

به گزارش سردبیر پرس، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم با حضور در شهرستان کهک و در نشست با فرماندار، بخشداران و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار این شهر، با اشاره به ضرورت ارتقا خدمات رسانی به شهروندان و روستاییان این شهرستان، گفت: استقرار دفاتر نمایندگی ادارات کل استان با اولویت دستگاه‌های پرمراجعه باید در دستور کار قرار بگیرد.
استاندار قم شأن مسئولان را خدمت گذاری به مردم دانست و با اشاره به فرایندهای پیچیده ی حاکم بر سیستم اداری افزود: نامه نگاری با ادارات کل استان برای حل مسائل مردم باید با پیگیری‌های میدانی همراه باشد تا نتیجه بخش شود.
وی با بیان اینکه عزم و اراده‌ی مدیران مهمترین عامل در حل مشکلات مردم است، تصریح کرد: با تلاش جهادی می‌توان قوانین را به نفع مردم اجرا کرد.
شاهچراغی در ادامه مسئله‌ی اشتغال جوانان در شهرستان‌ها و بخش‌های استان را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: با توجه به اعتبارات مناسب اشتغال در بخش‌های خرد، کارگاهی و خانگی در سال ۱۴۰۱ می‌توانیم زمینه‌ی توسعه‌ی اشتغال در بخش‌های استان را فراهم کنیم.
استاندار قم یکی از مهمترین بسترها برای ایجاد اشتغال در بخش‌ها را محصولات روستایی و صنایع دستی عنوان و بیان کرد: ایجاد نمایشگاه‌های دائمی عرضه‌ی محصولات باید در دستور کار مسئولان شهرستان‌ها قرار بگیرد.
ستاندار قم پس از این نشست، ضمن دیدار با کارکنان فرمانداری کهک، از شهرداری و مجموعه‌ی تاریخی خانه‌ی ملاصدرا در این شهر نیز بازدید کرد.

منبع : مهر نیوز