استقلال به یازدهمین کلین شیت خود دست یافت

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آبی پوشان تهران برای ثبت قهرمانی نیم فصل خود در هفته پانزدهم در یک دیدار یک‌طرفه میزبان خود نفت مسجد سلیمان را با ۳ گل شکست دادند تا فرهاد مجیدی با پشت سر گذاشتن یک نیم فصل بدون شکست و ثبت بهترین آمارها در تمام آیتم‌های جدولی تاریخ سازی کند. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آبی پوشان تهران برای ثبت قهرمانی نیم فصل خود در هفته پانزدهم در یک دیدار یک‌طرفه میزبان خود نفت مسجد سلیمان را با ۳ گل شکست دادند تا فرهاد مجیدی با پشت سر گذاشتن یک نیم فصل بدون شکست و ثبت بهترین آمارها در تمام آیتم‌های جدولی تاریخ سازی کند.
استقلالی‌ها علاوه بر اینکه با ۳۵ امتیاز قهرمان نیم فصل شده و تعداد پیروزی‌های خود را به عدد ۱۰ رساندند و تنها تیم بدون شکست جدول شدند، با ۲۴ گل زده و ۵ گل خورده صاحب بهترین خط دفاع و حمله لیگ هم شدند. آبی پوشان در مسجد سلیمان هم دروازه خود را بسته نگه داشتند که این یازدهمین کلین شیت آنها در پایان هفته پانزدهم بود.
دروازه آبی پوشان در نیم فصلی که از لیگ برتر سپری شد تنها در ۴ بازی مقابل صنعت نفت، فجر سپاسی، آلومینیوم و مس رفسنجان باز شد و در سایر دیدارهایی که انجام دادند موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شدند تا در کنار تمام آیتم‌های جدولی که در آن بهترین شدند، با ۱۱ کلین شیت در ۱۵ بازی بهترین عملکرد را هم در این زمینه داشتند.