استکبارستیزی خط و تفکر اصلی انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نمازجمعه ساری تقوای را معیار قبولی اعمال و طاعات بیان کرد و گفت: باتقوا تمامی اعمال خود را به سمت قبولی الهی و ولی خدا سوق دهیم. وی با اظهار اینکه حقیقت دین اطاعت و تقوای است نه گردنکشی و طاغوت گفت: انسان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نمازجمعه ساری تقوای را معیار قبولی اعمال و طاعات بیان کرد و گفت: باتقوا تمامی اعمال خود را به سمت قبولی الهی و ولی خدا سوق دهیم.
وی با اظهار اینکه حقیقت دین اطاعت و تقوای است نه گردنکشی و طاغوت گفت: انسان با تقوا خواست خداوند را بر خواست شخصی ترجیح می‌دهد.
وی با گرامیداشت سالروز انتصاب مقام معظم رهبری به امامت جمعه تهران از سوی حضرت امام راحل این مناسبت را گرامی داشت و با تسلیت به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) یادآور شد: این بانوی بزرگوار توانست به جایگاه بالایی دست یابد و مقام شامخی نزد پروردگار دارد.
آیت الله لائینی با تاکید براینکه برابر خانواده‌ها و مادران شهدا باید سر تعظیم فرودآوریم، گفت: این مادران فرزندان خود را در راه خداوند تقدیم و قربانی کرده‌اند.
امام جمعه ساری همچنین با اشاره به فرمایشات و صحبت‌های تصویری مقام معظم رهبری با مردم قم گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار تصویری از خدمات آیت الله مصباح یزدی تقدیر و تجلیل کرده است.
وی با عنوان اینکه انقلاب اسلامی فرزند ناب و پاک الهی به شمار می‌رود، گفت: هر وقتی که این مولود در دامن مادر بود، سالم ماند و هروقتی که آن را به دست فرهنگ وخط تفکری که زاینده انقلاب نبود، دادیم، ضرر کردیم.
آیت الله لائینی با اظهار اینکه آمریکا ستیزی و استکبارستیزی تفکر اصلی انقلاب به شمار می‌رود، گفت: خط سازش با غرب و غرب گرایی خط تفکر انقلاب نیست و ظلم ستیزی و آمریکا و صهیونیست ستیزی تفکر اصلی انقلاب است.
نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: خداوند نعمت بزرگی به نام انتخابات به ما داده است و ما با انتخاب فرزند انقلاب را به دست مادر اصلی آن بسپریم.
وی با اظهار اینکه هشت سال گذشته طبق فرمایش مقام معظم رهبری تجربه خوبی است که نشان می‌دهد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد، گفت: طبق فرمایش حضرت امام راحل، انقلاب را نباید به دست نااهلان سپرد.
وی گفت: طی سال‌های بعد از انقلاب هرجا پیشرفت و حرکت کردیم محصول روحیه و پیشرفت افراد انقلابی بوده است و هرجا کار زمین مانده پای اشرافی گرفی، فساد، فرصت طلبی و نگاه‌های غیرانقلابی در میان بوده است.

منبع : مهر نیوز