استکبار جهانی درصدد ایجاد نا امنی در جوامع اسلامی است

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام سید محمد موسوی ظهر شنبه در جمع کارکنان و سربازان نیروی انتظامی اظهار کرد: اجرای مراسم مشترک صبحگاه تجدید میثاق با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای است. وی با بیان این مطلب که خدمات نیروهای انتظامی عبادت محسوب می‌شود، افزود: خدمات […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام سید محمد موسوی ظهر شنبه در جمع کارکنان و سربازان نیروی انتظامی اظهار کرد: اجرای مراسم مشترک صبحگاه تجدید میثاق با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای است.
وی با بیان این مطلب که خدمات نیروهای انتظامی عبادت محسوب می‌شود، افزود: خدمات نیروی انتظامی در تأمین امنیت کشور حائز اهمیت بسیار است، نیروی انتظامی جان بر کف برای دفاع از نظام و انقلاب همواره در کنار دیگر نیروهای مسلح بوده است و تقدیم ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی در این راه گواه این موضوع است.
امام جمعه خمینی شهر بیان داشت: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری انقلاب و ساخت تجهیزات مورد نیاز کشورتوانمندی‌های خود را برای جهانیان به نمایش گذاشته‌اند.
وی با اشاره به اینکه نا امن کردن جوامع اسلامی در صدر نقشه‌های دشمنان است، بیان داشت: در کشور افغانستان نیروهای تکفیری جمعی از مردم مظلوم را به خاک و خون کشیدند که نمونه‌ای از خباثت دشمنان اسلام است اما دشمنان یقین بدانند که خون این مظلومان موجب بالندگی درخت اسلام خواهد شد.
دشمن درصدد تحریک کشورهای منطقه علیه جمهوری اسلامی ایران است
حجت الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به خدماتی که، کشور ایران به کشورهای همسایه مانند ترکیه و آذربایجان داشته است، ادامه داد: دشمن درصدد تحریک کشورهای منطقه علیه جمهوری اسلامی ایران است اما نیروهای مسلح از تهدید دشمنان نمی‌ترسند و برای دفاع از ارزش‌های اسلامی با استقامت تمام در برابر نقشه‌های دشمنان ایستاده و از کیان کشور دفاع می‌کنند.
گفتنی است در این مراسم از خانواده میلاد امینی شهید امنیت خمینی شهر تقدیر به عمل آمد.

منبع : خبرگزاری مهر