اشک راموس در مراسم خداحافظی‌اش از رئال مادرید درآمد + عکس

کاپیتان تیم ملی فوتبال رئال مادرید در آخرین سخنرانی‌اش در این تیم حسابی احساساتی شد.

سردبیر پرس -سرخیو راموس که پس از ۱۶ سال حضور در رئال مادرید، با تمدید نشدن قراردادش از این تیم رسماً جدا شد، امروز (پنجشنبه) با حضور در کنفرانس خبری که به منظور وداع با او ترتیب داده شده بود، در حالی که اشک در چشمانش نقش بسته بود، گفت: زمان خداحافظی فرا رسید، یکی از سخت‌ترین لحظات زندگی‌ام، زمان خداحافظی از رئال مادرید. احساساتی بودن من اجتناب‌ناپذیر است. دوست داشتم در ورزشگاه‌مان و در سانتیاگوبرنابئو خداحافظی کنم.

وی افزود: از رئال مادرید تشکر می‌کنم، باشگاهی که همیشه در قلب من خواهد ماند. این مرحله‌ای شگفت‌انگیز و منحصربفرد در زندگی‌ام است که آینده‌ای را برایم رقم می‌زند که واقعاً می‌خواهم سال ها بهترین سطح خودم را به نمایش بگذارم و بتوانم عنوان دیگری به کارنامه حرفه‌ای خود اضافه کنم. از همه شما خیلی تشکر می‌کنم. این فراتر از یک خداحافظی است، شما را بعداً خواهم دید. من بازخواهم گشت.

این مدافع اسپانیایی پیش از این با پیشنهاد باشگاه رئال برای تمدید یک ساله قراردادش با کاهش ۱۰ درصدی دستمزدش مخالفت کرده و خواهان تمدید دو ساله قرارداد شده بود.

راموس در این سال‌ها به رئال مادرید برای کسب ۲۲ جام مختلف از جمله ۵ قهرمانی در لالیگا، ۲ قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و ۴ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.

او که در سال ۲۰۰۵ از سویا به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق شد در ۶۷۱ بازی برای این تیم به میدان رفت و ۱۰۱ گل هم به ثمر رساند.

از باشگاه‌هایی همچون منچسترسیتی، منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مشتریان اصلی راموس ۳۵ ساله یاد می‌شود.

سرخیو راموس , تیم فوتبال رئال مادرید , سرخیو راموس , تیم فوتبال رئال مادرید , سرخیو راموس , تیم فوتبال رئال مادرید ,

سرخیو راموس , تیم فوتبال رئال مادرید ,

بیشتر بخوانید