اصلاح بی‌اعتمادی ایجاد شده در حوزه ورزش گیلان زمانبر است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید علی آقازاده امروز (شنبه) در جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات حوزه ورزش شهرستان رشت با بیان اینکه باید توازنی در تأمین نیاز هیئت‌های ورزشی استان ایجاد شود، بیان کرد: فرهنگ ورود به حوزه ورزش منفعت طلبانه شده و هر کسی برای تأمین منافع خود در این عرصه تلاش می‌کند. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید علی آقازاده امروز (شنبه) در جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات حوزه ورزش شهرستان رشت با بیان اینکه باید توازنی در تأمین نیاز هیئت‌های ورزشی استان ایجاد شود، بیان کرد: فرهنگ ورود به حوزه ورزش منفعت طلبانه شده و هر کسی برای تأمین منافع خود در این عرصه تلاش می‌کند.
نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه ورزش گیلان مانند سایر حوزه‌های عمرانی عقب‌ماندگی‌های زیادی دارد، افزود: متأسفانه نتوانسته‌ایم متناسب با نیازهای استان اقدامی برای توسعه ورزش انجام دهیم که این موضوع ریشه در حوزه ملی و استانی دارد.
وی با تاکید بر اینکه مجموعه ظرفیت مدیریتی استان باید در انعکاس نیازها متحد باشد، ادامه داد: اتحادی در حوزه ورزش استان گیلان وجود ندارد و بی‌اعتمادی‌های زیادی ایجاد شده که اصلاح این بی اعتمادی‌ها سال‌ها طول می‌کشد.
آقا زاده با بیان اینکه واگذاری سالن‌های ورزشی به بخش خصوصی باعث شده که بسیاری از مردم توانایی استفاده از آنها را نداشته باشند، گفت: نگاه مادی به حوزه ورزش ریشه بسیاری از مشکلات امروزی است.
وی با بیان اینکه استاندار گیلان تمایل به ارتقای ورزش استان دارد اما تاکنون کاری نکرده و ورزش استان تنها است، عنوان کرد: وضعیت فعلی سپیدرود حاصل زد و بندها و کاسبی در ورزش است و متأسفانه همه تماشاچی هستند.
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس تصریح کرد: راه حل نجات سپیدرود این است که آن را به بخش خصوصی واگذار کنیم و اگر این اتفاق میسر نشد آن را به شهرداری بسپاریم یا به صورت هیئت مدیره‌ای اداره شود.

منبع : خبرگزاری مهر