اطلاعات گوشی جدید ال جی لو رفت

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از ایکس دی‌ای دولوپورز، این گوشی با نام کامل LG V۶۰ ThinQ جایگزینی برای V۵۰S ThinQ محسوب می‌شود. چهار دوربین یادشده به طور افقی در کنار هم قرار گرفته‌اند و دوربین سلفی گوشی مذکور هم در بالای تلفن همراه قرار دارد. یکی از مهم‌ترین مزایای گوشی وی ۶۰ […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از ایکس دی‌ای دولوپورز، این گوشی با نام کامل LG V۶۰ ThinQ جایگزینی برای V۵۰S ThinQ محسوب می‌شود.
چهار دوربین یادشده به طور افقی در کنار هم قرار گرفته‌اند و دوربین سلفی گوشی مذکور هم در بالای تلفن همراه قرار دارد. یکی از مهم‌ترین مزایای گوشی وی ۶۰ باتری قدرتمند ۵۰۰۰ میلی آمپری است.

از جمله دیگر امکانات وی ۶۰ می‌توان به چهار میکروفون، پورت یو اس بی نوع سی و جک هدفون ۳.۵ میلی متری اشاره کرد. گفته می‌شود این گوشی دارای اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر نیز هست، هر چند در این زمینه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.
دو دکمه خاص هم برای کم و زیاد کردن صدا و استفاده از خدمات صوتی دستیار گوگل یا گوگل اسیستنت در نظر گرفته شده است. در مورد ابعاد نمایشگر وی ۶۰ هم اطلاعات دقیقی وجود ندارد و این ابعاد از ۶.۷ تا ۶.۹ اینچ در نوسان است.
پیش از این قرار بود این گوشی در کنگره جهانی موبایل در بارسلون اسپانیا عرضه شود که با انصراف ال جی از شرکت در آن به علت انتشار ویروس کرونا علاقمندان باید برای مشاهده وی ۶۰ بیشتر منتظر بمانند.