اطلاعیه قطعی و افت فشار آب در برخی از مناطق شهر کرمانشاه

دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در اطلاعیه ای با اشاره به قطعی و افت فشار آب در برخی از مناطق شهر کرمانشاه به علت مشکل بوجود آمده در تاسیسات برقی گفت: گروههای اجرایی در حال رفع مشکل هستند. به گزارش سردبیر پرس در این اطلاعیه آمده است  با توجه به مشکلات […]

دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در اطلاعیه ای با اشاره به قطعی و افت فشار آب در برخی از مناطق شهر کرمانشاه به علت مشکل بوجود آمده در تاسیسات برقی گفت: گروههای اجرایی در حال رفع مشکل هستند. به گزارش سردبیر پرس در این اطلاعیه آمده است  با توجه به مشکلات بوجود آمده در تاسیسات برقی ایستگاه پمپاژ الفتی نیا که موجب قطعی آب  در محله‌هایی از محدوده امور آبفا منطقه یک شهر کرمانشاه شامل محله‌های بهار، سراب سعید (کوچه سرهنگ سالمی و خیابان دارایی)، خیام، سعدی، خیابان منابع طبیعی، میدان جمهوری، خیابان قصرشیرین، تپه ترمینال، ۱۴ متری امینی، شهرک شهرداری، شهرک ژندارمری، قسمت‌های از شهرک پردیس و شهرک زیباشهر شد، به اطلاع می‌رساند اکیپ‌های اجرایی این شرکت و شرکت توزیع نیروی برق استان در ساعات گذشته بی وقفه و جهادی در محل حادثه حضور داشته و بخش عمده‌ای از مشکلات را رفع کردند.
 با در نظر گرفتن شدت حادثه و طولانی شدن زمان رفع حادثه که  موجب خالی شدن مخزن جمهوری و شبکه توزیع آب محله‌های مذکور و مخازن ذخیره آب خانگی شد، به اطلاع می‌رساند محله‌های یاد شده تا پر شدن مخازن و شبکه توزیع و رفع کمبود آب بوجود آمده در برخی از نقاط با افت فشار و یا احتمالا قطعی آب مواجه خواهند بود.
در این اطلاعیه با عذرخواهی از مشترکان این مناطق به علت مشکل پیش آمده، خواسته شده از مصارف غیر ضروری اجتناب کنند.سامانه ۱۲۲ حوادث و اتفاقات شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سئوالات مشترکان گرامی است.

منبع : سردبیر پرس