اعتبارات استان فارس باید با نگاه ویژه تخصیص داده شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ایمان اسلامیان پیش از ظهر دوشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس بیان کرد: استان فارس یکی از استان‌های مهم کشور در حوزه‌های مختلف است از این رو مسئله انتصاب مدیران نیز در استان فارس حائز اهمیت است. وی ادامه داد: یکی از معیارهایی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ایمان اسلامیان پیش از ظهر دوشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس بیان کرد: استان فارس یکی از استان‌های مهم کشور در حوزه‌های مختلف است از این رو مسئله انتصاب مدیران نیز در استان فارس حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: یکی از معیارهایی که اقتصاد کشور را متحول می‌کند موضوع سیستم حمل و نقل جاده‌ای است و این سیستم توانسته نقش ٣٠ درصدی در اقتصاد کشور داشته است.

اسلامیان تاکید کرد: وزارت راه و شهرسازی اولویت اصلی آن برطرف کردن مشکلات معیشتی کارمندان است از این رو پس از مشاهده نارضایتی کارمندان راه و شهرسازی فارس در تلاش هستیم که مشکلات موجود در این بخش را برطرف نمود.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: برخلاف آنچه در کشور مطرح می‌شود استان فارس استانی برخوردار در تمامی حوزه‌ها نیست و کمبودهای اساسی در این حوزه وجود دارد از این رو امید است بتوان مشکلات استان فارس نظیر نبود امکانات و کمبود امکانات فارس را برطرف کرد.

منبع : مهر نیوز