اعزام دو تیم ارزیاب به منطقه زلزله زده شویشه

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، پیام جلالی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بلافاصله پس از اعلام وقوع زلزله در منطقه‌ی شویشه، با هماهنگی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان کردستان دو تیم ارزیاب به منطقه اعزام شدند. وی تصریح کرد: خوشبختانه زلزله بامداد امروز خسارات جانی و مالی در پی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، پیام جلالی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بلافاصله پس از اعلام وقوع زلزله در منطقه‌ی شویشه، با هماهنگی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان کردستان دو تیم ارزیاب به منطقه اعزام شدند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه زلزله بامداد امروز خسارات جانی و مالی در پی نداشته است اما با این وجود تیم‌های عملیاتی هلال احمر در آماده باش هستند.
وی تاکید کرد: طی یک ماه گذشته این دومین زلزله‌ای است که در این منطقه به وقوع می‌پیوندد و لازم است که هموطنان مان در این منطقه رعایت اصول ایمنی در مواجهه با زلزله را مد نظر داشته باشند.
جلالی خاطر نشان کرد: به هیچ وجه نمی‌توان زمان و مکان وقوع زلزله را پیش‌بینی کرد اما می‌توان با انجام یک سری اقدامات پیشگیرانه، آسیب‌های احتمالی وقوع زلزله را به حداقل رساند.