اعزام ۱۷ هزارو ۴۸۰ زائر خراسان جنوبی به مشهدتوسط ناوگان حمل و نقل

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسداله جلال زاده عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ایام پایانی ماه صفر که مقارن با رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام رضا (ع) می‌باشد همه ساله زائران حرم مطهر رضوی از خراسان جنوبی به مشهد مقدس اعزام شدند. مدیرکل راهداری و حمل و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسداله جلال زاده عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ایام پایانی ماه صفر که مقارن با رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام رضا (ع) می‌باشد همه ساله زائران حرم مطهر رضوی از خراسان جنوبی به مشهد مقدس اعزام شدند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی افزود: ۱۷ هزار و ۴۸۰ زائر حرم مطهر رضوی از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۵ شهریورماه از مبادی شهرستان‌های استان به مشهد مقدس با انجام ۷۱۷ سفر توسط ناوگان حمل و نقل مسافر جابجا شده اند.
جلال زاده ادامه داد: همچنین در تاریخ ۲۵ شهریورماه با توجه به موج بازگشت زائران از مشهد مقدس به استان ۸۹۳۹ نفر زائر توسط ۲۴۱ سفر ناوگان حمل و نقل عمومی به استان بازگشت داده شدند.
وی تصریح کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با همکاری انجمن‌های صنفی شرکت‌ها و رانندگان مسافر، مالکین و رانندگان سخت کوش استان از تمام ظرفیت‌های موجود برای خدمات رسانی بهتر و مطلوب‌تر به زائرین حرم رضوی استفاده کردند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی یادآور شد: مسافرین و زوار محترم می‌توانند برای دریافت بلیت و سفر با ناوگان اتوبوسی ازطریق وب سایت‌های شرکت‌های حمل و نقل مسافر به نشانی سفر ۷۲۴ و www.payaneh.ir نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.