اعزام ۲۰ هزار دانشجوی بسیجی به مناطق محروم کشور

به گزارش سردبیر پرس، علی صابری در گفت و گو با خبرنگاران در مراغه اظهار کرد: نوروز امسال ۲۰ هزار دانشجوی بسیجی با شعار عهد خدمت به محروم کشور اعزام شده‌اند. وی گفت: این دانشجویان در قالب قرارگاه‌های جهادی عهد خدمت در ۵۰ نقطه کشور در خدمت محرومان هستند. صابری افزود: مشارکت در ساخت و […]

به گزارش سردبیر پرس، علی صابری در گفت و گو با خبرنگاران در مراغه اظهار کرد: نوروز امسال ۲۰ هزار دانشجوی بسیجی با شعار عهد خدمت به محروم کشور اعزام شده‌اند.
وی گفت: این دانشجویان در قالب قرارگاه‌های جهادی عهد خدمت در ۵۰ نقطه کشور در خدمت محرومان هستند.
صابری افزود: مشارکت در ساخت و ساز، ویزیت رایگان پزشکی، راه‌اندازی درمانگاه دندانپزشکی، اجرای برنامه‌های آموزشی و فرهنگی از جمله فعالیت‌های عهد خدمت دانشجویان بسیجی در استان‌های کشور است.
وی اضافه کرد: فعالیت اجرایی اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی پس از فروکش کردن کرونا از ۱۲ اسفند سال گذشته آغاز شده تا ۱۲ فروردین ادامه دارد.
به گفته مسئول بازرسی سازمان بسیج دانشجویی، بسیجیان شرکت کننده در این طرح همزمان با حضور در مناطق محروم وظیفه دارند مشکلات مردم در محل مأموریت را گردآوری و به گوش مسئولان اجرایی کشور برسانند.
وی گفت: در آذربایجان شرقی و غربی گروه‌های جهادی عهد خدمت در اجرای طرح‌های عمرانی، پزشکی، آموزشی و فرهنگی به خوبی عمل کرده‌اند.
صابری افزود: دانشجویان با حضور در این اردوها در کنار خدمت به محروم و خانواده‌های نیازمند هم خودشان ساخته می‌شوند و اعتقاداتشان ساخته می‌شود.

منبع : مهر نیوز