اعزام ۳۰ تیم ارزیاب به خوی/تعداد مصدومان به۱۲۰نفر رسید

حمید محبوبی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس در خصوص آخرین وضعیت امدادرسانی در خوی اظهار کرد: ۳۰ تیم واکنش سریع هلال احمر به همراه اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان به این منطقه اعزام شد. وی با بیان اینکه امدادگران هلال احمر در آماده باش کامل هستند و تیم‌های ارزیابی نیز به مناطق حادثه دیده اعزام […]

حمید محبوبی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس در خصوص آخرین وضعیت امدادرسانی در خوی اظهار کرد: ۳۰ تیم واکنش سریع هلال احمر به همراه اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان به این منطقه اعزام شد.
وی با بیان اینکه امدادگران هلال احمر در آماده باش کامل هستند و تیم‌های ارزیابی نیز به مناطق حادثه دیده اعزام شده‌اند، بر اساس گزارش های اولیه تعداد مصدومان به ۱۲۰ نفر رسیده است.
محبوبی با بیان اینکه بالگرد هلال احمر برای اعزام به مناطق زلزله زده خوی آماده است، ادامه داد: هم اکنون ۱۵۰ امدادگر این سازمان در مناطق زلزله زده حضور دارند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی با بیان اینکه ۹ هزار تخته چادر برای ارائه خدمات به زلزله زدگان به خوی ارسال شد، گفت: همچنین دو هزار بسته غذای ۷۲ ساعته نیز برای پشتیبانی از زلزله زدگان به این مناطق ارسال شده است.
وی یادآور شد: هلال احمر آذربایجان‌غربی با تمامی توان برای خدمت رسانی به مردم زلزله زده خوی در آماده باش کامل قرار دارد.

منبع : مهر نیوز