اعضای باند سرقت ۳۵ میلیاردی طلاجات در خرم‌آباد دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار یحیی الهی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت طلاجات در شهر خرم آباد، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر و پس از اقدامات پلیسی توانستند سرنخ‌هایی از سرقت را به دست آورند. وی افزود: مأموران در تحقیقات خود متوجه شدند […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار یحیی الهی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت طلاجات در شهر خرم آباد، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر و پس از اقدامات پلیسی توانستند سرنخ‌هایی از سرقت را به دست آورند.
وی افزود: مأموران در تحقیقات خود متوجه شدند یکی از بستگان مالباخته که خانمی دانشجو بوده از حسن اعتماد وی سو استفاده کرده و با همدستی ۳ مرد اقدام به سرقت طلاجات موجود در منزل مالباخته به ارزش بیش از ۳۵ میلیارد ریال می‌کند.
فرمانده انتظامی لرستان خاطر نشان کرد: سارق دستگیر شده در تحقیقات پلیسی به سرقت طلاجات اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
سردار الهی ضمن هشدار به افراد فرصت طلب و سودجو گفت: پلیس با اشراف اطلاعاتی و اقدامات علمی و عملی هرگز اجازه انجام اقدامات بزهکارنه را به آنان نخواهد داد و از هم استانی‌ها درخواست کرد که از نگهداری طلا و جواهرات و وجوه نقد در منزل جدا خودداری و در صورت لزوم از تجهیزات ایمنی مطمئن استفاده کنند.

منبع : مهر نیوز