اعلام برنامه روز دوم مسابقات/کار دشوار ناهید کیانی برای کسب سهمیه

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک در قاره آسیا فردا شنبه یکم خردادماه با برگزاری رقابت های روز دوم پیگیری می شود. در این روز مبارزات اوزان ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد که ناهید کیانی تکواندوکار کشورمان به عنوان نماینده ایران به میدان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک در قاره آسیا فردا شنبه یکم خردادماه با برگزاری رقابت های روز دوم پیگیری می شود. در این روز مبارزات اوزان ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد که ناهید کیانی تکواندوکار کشورمان به عنوان نماینده ایران به میدان خواهد رفت.
بر اساس قرعه کشی انجام شده در وزن ۵۷- کیلوگرم ۱۴ تکواندوکار حضور دارند که کیانی در دور نخست باید با «لایوو سین» از هنگ کنگ پیکار کند و در ادامه به مصاف «هارنسوجین» تکواندوکار تایلندی با رنکینگ ۱۵ المپیکی، با طلای ۲۰۱۹ جهان، نقره ۲۰۱۸ آسیا و برنز ۲۰۱۹ گرندپری چیبا مبارزه کند. یکی از تکواندوکاران اردن، فیلیپین، کاموج یا پاکستان هم حریف وی در دیدار نیمه نهایی خواهند بود.
در مبارزات امروز مهلا مؤمن زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم دور نخست استراحت داشت و سپس «غزل کیانی» تکواندوکار ایرانی تیم ملی فلسطین را ۲۳ بر ۱۲ ‏ شکست‬ داد. وی برای قطعی کردن سهمیه خود باید با «یو یا سو» نفر ۲۷ رنکینگ المپیکی از چین تایپه برود.
این دوره از مسابقات به مدت دو روز ادامه خواهد داشت و در پایان ۱۶ تکواندوکار سهمیه المپیک کسب می‌کنند.