اعلام تلفات آتش سوزی نفتکش در آب‌های امارات پس از ۵ روز

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از آسوشیتدپرس، یک دیپلمات هندی اعلام کرده است که حداقل چهار نفر در جریان آتش سوزی یک نفتکش در آب‌های امارات متحده عربی کشته شدند. این دیپلمات هندی همچنین افزوده است که دو نفر از کشته شدگان هندی بوده‌اند و در حال حاضر آزمایش‌های دی ان ای برای […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از آسوشیتدپرس، یک دیپلمات هندی اعلام کرده است که حداقل چهار نفر در جریان آتش سوزی یک نفتکش در آب‌های امارات متحده عربی کشته شدند.
این دیپلمات هندی همچنین افزوده است که دو نفر از کشته شدگان هندی بوده‌اند و در حال حاضر آزمایش‌های دی ان ای برای تشخیص هویت دیگر اجساد نیز در امارات متحده عربی جریان دارد.
اعلام قربانیان آتش سوزی این نفتکش حدود ۵ روز پس از این حادثه اعلام شده است.
چهارشنبه هفته گذشته، اداره حمل‌ونقل زمینی و دریایی امارات با تأیید حادثه آتش سوزی یک نفتکش در آب‌های این کشور، گفت: یک نفت‌کش متعلق به کشور پاناما در فاصله حدود ۲۱ مایلی سواحل امارات دچار حریق شده که پس از درخواست کمک، تیم‌های امدادی برای اطفا حریق اعزام شد.
با این حال تا به امروز امارات هنوز آماری از تلفات این حادثه را اعلام نکرده و این برای نخستین بار است که تلفات این حادثه اعلام می‌شود، هرچند هنوز مقامات اماراتی واکنشی به این خبر نداشته‌اند.