اعلام وضعیت زرد هواشناسی برای کرمانشاه/دمای هوا افزایش می‌یابد

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی موجی ناپایدار و کم رطوبت از امشب تا اواخر وقت فردا جو استان کرمانشاه را متأثر خواهد کرد. وی افزود: این سامانه ناپایدار و کم رطوبت با افزایش دمای شبانه در بعضی ساعات سبب وزش باد، بارش پراکنده […]

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی موجی ناپایدار و کم رطوبت از امشب تا اواخر وقت فردا جو استان کرمانشاه را متأثر خواهد کرد.
وی افزود: این سامانه ناپایدار و کم رطوبت با افزایش دمای شبانه در بعضی ساعات سبب وزش باد، بارش پراکنده باران و رعدوبرق در استان کرمانشاه می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: شرایط ناپایدار طی فردا بخصوص در ساعاتی از بعدازظهر و در نواحی شرقی و شمالی استان کرمانشاه از نمود بیشتری برخوردار خواهد بود.
دولتشاهی با اشاره به اعلام وضعیت زرد در استان کرمانشاه، بیان کرد: لغزندگی جاده‌ها، کندی در تردد وسایل نقلیه و احتمال صاعقه در استان کرمانشاه طی فردا وجود دارد و توصیه می‌شود احتیاط در رانندگی و تمهیدات لازم برای اسکان مناسب مسافران نوروزی در نظر گرفته شود.
وی ادامه داد: به دنبال این وضعیت از روز جمعه تا اواخر هفته آینده در حالی که میانگین دمای هوا به تدریج و به صورت محسوس افزایش یافته و بارشی برای استان کرمانشاه نخواهیم داشت.

منبع : مهر نیوز