اعمال قانون ۱۰۲۴۱۵ خودرو در تهران/ ۶۱۴۰۲خودرو سرعت غیرمجاز داشتند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از تاریخ ۲۵/‏۱۲/‏۱۴۰۰‬ تا تاریخ ۰۷/‏۰۱/‏۱۴۰۱‬ تعداد ۱۰۲ هزار و ۴۱۵ دستگاه خودروی دارای تخلفات حادثه ساز اعمال قانون شدند و ۲ هزار و ۱۵۰ از این خودروها در اقدامات نوروزی پلیس راهور تهران بزرگ به پارکینگ رفتند. موسوی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از تاریخ ۲۵/‏۱۲/‏۱۴۰۰‬ تا تاریخ ۰۷/‏۰۱/‏۱۴۰۱‬ تعداد ۱۰۲ هزار و ۴۱۵ دستگاه خودروی دارای تخلفات حادثه ساز اعمال قانون شدند و ۲ هزار و ۱۵۰ از این خودروها در اقدامات نوروزی پلیس راهور تهران بزرگ به پارکینگ رفتند.
موسوی پور گفت: علاوه بر دوربین‌های کنترل سرعت ثابتی که ما در سطح بزرگراه‌ها داریم، تعداد ۵۰ تیم کنترل سرعت لیزرگان هم در جاهایی که نیاز به کنترل سرعت دارند مستقر هستند و نسبت به برخورد با تخلفات سرعت در این نقاط اقدام می‌نمایند.
وی افزود: در این مدت تعداد ۶۱ هزار و ۴۰۲ دستگاه خودرویی که مرتکب سرعت غیر مجاز شدند را اعمال قانون شده اند.
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به رانندگان و مسافرین نوروزی که در سطح معابر تهران مخصوصاً در بزرگراه‌ها تردد می‌کنند توصیه کرد: توجه کافی و لازم به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی داشته باشند و حتماً به تابلوهای هدایت مسیر توجه نموده و به موقع تصمیم گیری لازم را داشته باشند تا شاهد ترددهایی ایمن و حوادث کمتری در سطح معابر باشیم.

منبع : مهر نیوز