اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز تاسوعا و عاشورا در اسلام آبادغرب

علیرضا بهادرنیا در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی اسلام آبادغرب به منظور تسهیل در عبور و مرور، افزایش ضریب ایمنی برای عزاداران حسینی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورا محدودیت‌های ترافیکی را در شهرستان اسلام آبادغرب اعمال خواهد کرد. وی افزود: محدودیت ترافیکی روز تاسوعا […]

علیرضا بهادرنیا در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی اسلام آبادغرب به منظور تسهیل در عبور و مرور، افزایش ضریب ایمنی برای عزاداران حسینی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورا محدودیت‌های ترافیکی را در شهرستان اسلام آبادغرب اعمال خواهد کرد.
وی افزود: محدودیت ترافیکی روز تاسوعا از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ در کلیه مسیرهای اصلی منتهی به میدان امام خمینی (ره)، بلوارشهید چمران ازمقابل سپاه و تقاطع کارگر به سمت میدان امام خمینی (ره)، بلوارطالقانی ازتقاطع شهرستانی به سمت میدان امام خمینی (ره)، خیابان شهید فکوری به سمت تقاطع طالقانی، خیابان شهرستانی ازمیدان امام رضا (ع) تا تقاطع شهرستانی اعمال خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اسلام آبادغرب تصریح کرد: روز عاشورا ازساعت ۹ صبح الی ۱۴ درطول کلیه مسیرهای فرعی واصلی منتهی به باغ رضوان اعمال محدودیت تردد و توقف درمسیر رفت و برگشت خواهیم داشت.
وی بیان کرد: خودروهایی که درطول مسیر حرکت عزاداران سیدالشهدا متوقف باشند با اعمال قانون توسط جرثقیل به پارکینگ منتقل می‌گردند و ازشهروندان و عزاداران حسینی تقاضا داریم ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را در اجرای تمهیدات ترافیکی با پلیس داشته باشند.

منبع : مهر نیوز