اعمال محدودیت‌های ترافیکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قم

سرهنگ غلامرضا صدفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: در راستای نظم بخشیدن به رفت و آمد هیئت‌های مذهبی و عزاداری حسینی و نیز جلوگیری از ترافیک در هسته مرکزی قم، محدودیت‌های ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اعمال می‌شود. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ […]

سرهنگ غلامرضا صدفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: در راستای نظم بخشیدن به رفت و آمد هیئت‌های مذهبی و عزاداری حسینی و نیز جلوگیری از ترافیک در هسته مرکزی قم، محدودیت‌های ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده، آمد و شد هر نوع وسایل نقلیه از سه راه بازار به سمت خیابان ارم، از تقاطع حجتبه به سمت انتهای بلوار بهار، تقاطع شهدا به سمت خیابان ارم و سه راه بازار به سمت سه راه ارم ممنوع است.
وی عنوان داشت: در روزهای تاسوعا و عاشورا حسینی تردد از میدان جهاد به سمت بازار و حرم مطهر، خیابان ۱۹ دی از محدوده مخابرات به سمت چهار راه بازار، تقاطع عمار یاسر آذر به سمت سه راه و چهار راه بازار، تقاطع شهیدان برقعی (سجادیه) به سمت عماریاسر، عماریاسر از کنار گذر تونل غدیر به سمت تقاطع آذر و عمار یاسر دو راهی ناشران به سمت میدان روح الله ممنوع است.
صدفی افزود: تردد در میدان جانبازان به سمت تقاطع شهدا، تقاطع حجتیه (بلوار بهار) به سمت حرم مطهر، دوربرگردان بلوار منتظری به سمت تقاطع حجتیه و حرم مطهر، بلوار امام موسی صدر (خاکفرج) از پل رجایی به سمت میدان مطهری، خیابان اراک از دور برگردان حجتیه به سمت حرم مطهر و میدان مطهری، خیابان اراک سه راه خورشید به سمت میدان مطهری، میدان سعیدی به سمت میدان مطهری و چهار راه غفاری به سمت میدان مطهری امکان پذیر نمی‌باشد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم با اشاره به اینکه سعی شده محدودیت‌های ترافیکی بیشتر در مسیر حرکت هیئت‌های عزاداری اعمال شود، بیان داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، آمد و شد هیئت‌های عزاداری با نظم هرچه بیشتر در مرکز شهر صورت خواهد پذیرد.

منبع : مهر نیوز