اعمال محدودیت تردد در مسیرهای منتهی مناطق کوهستانی گیلان

سرهنگ مجید رسول‌زاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی ورود خودرو و حجم مسافران در سه روز گذشته در مقایسه با سال گذشته گفت: تا امروز نزدیک به ۲۵۰ هزار خودرو از محورهای سه‌گانه وارد استان گیلان شده‌اند. وی با دعوت از مسافران و شهروندان برای رعایت قوانین و […]

سرهنگ مجید رسول‌زاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی ورود خودرو و حجم مسافران در سه روز گذشته در مقایسه با سال گذشته گفت: تا امروز نزدیک به ۲۵۰ هزار خودرو از محورهای سه‌گانه وارد استان گیلان شده‌اند.
وی با دعوت از مسافران و شهروندان برای رعایت قوانین و مقررات و همکاری با پلیس در اجرای مراسم عزاداری افزود: پلیس در راستای برقراری امنیت تمامی نقاط استان و انضباط‌بخشی آئین‌های عزاداری و همچنین تسهیل در تردد خودرو مسافران، تمامی امکانات، کارکنان و ظرفیت‌های خود را به کار گرفته است.
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان در ادامه به بارش‌های ۲۴ ساعته گذشته و صدور هشدار هواشناسی برای بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در مناطق کوهستانی اضافه کرد: پلیس طرح محدودیت تردد خودروها در محورهای منتهی به مناطق کوهستانی استان به ویژه ارتفاعات شهرستان‌های ماسال، فومن، تالش، رضوانشهر، املش، شفت و سیاهکل را به اجرا می‌کند.
سرهنگ رسول‌زاده با هشدار به مسافران و شهروندان برای خودداری از سفر و اتراق در مناطق کوهستانی و مسیل رودخانه‌ها گفت: با توجه به حجم سنگین ورود خودرو به استان و گنجایش محدود محورهای کوهستانی و همچنین خطر بارش سنگین باران و جاری شدن سیلاب، عوامل پلیس راه و انتظامی از ورود خودروها به این مناطق جلوگیری می‌کند.
وی تأکید کرد: مسافران و شهروندان عزیز انتظار داریم با پلیس و دیگر نیروهای امدادی همکاری لازم را داشته باشند.

منبع : خبرگزاری مهر