افتتاح و کلنگ زنی ۹۱۶ پروژه عمرانی و اقتصادی در آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی رزازی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در تشریح برنامه‌های دهه فجر در استان با بیان اینکه برای این پروژه‌ها ۷ هزار و ۳۸۱ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: دهه فجر ۸۴۹ پروژه با اعتبار ۴ هزار ۱۶۵ میلیارد تومان افتتاح و ۶۷ پروژه نیز با […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی رزازی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در تشریح برنامه‌های دهه فجر در استان با بیان اینکه برای این پروژه‌ها ۷ هزار و ۳۸۱ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: دهه فجر ۸۴۹ پروژه با اعتبار ۴ هزار ۱۶۵ میلیارد تومان افتتاح و ۶۷ پروژه نیز با اعتبار ۳ هزار و ۲۱۶ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.

وی سهم پروژه‌های افتتاحی عمرانی را ۵۴۵ پروژه با ۶ هزار و ۱۲۹ میلیارد تومان دانست و افزود: در این ایام فرخنده ۳۷۱ پروژه اقتصادی نیز با اعتبار یک هزار و ۲۵۲ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۲ هزار و ۷۲۸ نفر افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: از مجموع پروژه‌های عمرانی دهه فجر امسال ۴۸۴ پروژه با اعتبار ۳ هزار و ۲۵ میلیارد تومان افتتاح و ۶۱ پروژه نیز با اعتبار ۳ هزار و ۱۰۴ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.

رزازی تصریح کرد: از مجموع پروژه‌های اقتصادی نیز ۳۶۵ پروژه با یک هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی ۶ پروژه نیز با ۱۱۲ میلیارد تومان در این ایام آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به تشکیل دبیرخانه پیگیری مصوبات در استانداری و اطلاع رسانی دقیق و به موقع از روند اجرای این مصوبات به مردم و رسانه‌ها اظهارکرد: مصوبات سفرهای شهرستانی محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی با جزئیات کامل و روند اجرای این مصوبات به صورت هفتگی از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری منتشر می‌شود.

منبع : مهر نیوز