افزایش تعداد بستری‌ها و مراجعات سرپایی کرونا در سنقر

غلامرضا مرتضوی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به روند افزایشی و نگران کننده تعداد بستری‌ها و مراجعات سرپایی کرونا در شهرستان سنقر و کلیایی اظهار کرد: در صورتی که مردم رعایت نکنند، وضعیت کرونایی در این شهرستان از این بدتر خواهد شد. وی با تاکید بر اینکه مردم […]

غلامرضا مرتضوی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به روند افزایشی و نگران کننده تعداد بستری‌ها و مراجعات سرپایی کرونا در شهرستان سنقر و کلیایی اظهار کرد: در صورتی که مردم رعایت نکنند، وضعیت کرونایی در این شهرستان از این بدتر خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه مردم شهرستان سنقر و کلیایی باید به منظور حفظ سلامت خود و اطرافیان شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند، افزود: هرگونه اجتماع و دورهمی احتمال تشدید ویروس کرونا را بالا خواهد می‌برد.
فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی گفت: افرادی که در ایام نوروز مسافرت رفته یا پذیرای مهمان بوده‌اند باید برای حفظ سلامت جامعه از حضور در دورهمی‌ها و تجمعات اجتناب کنند، زیرا احتمال ناقل بودن آن‌ها بالا است.
مرتضوی ادامه داد: حضور در اجتماعات و دورهمی‌ها، رفتن به مسافرت و عدم رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی سبب شکننده شدن وضعیت بیماری کرونا در شهرستان سنقر و کلیایی شده است.
به گفته فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی در صورت استمرار شرایط کنونی ویروس کرونا محدودیت‌های سخت‌تری در نظر گرفته می‌شود.