افزایش شعب اخذ رأی انتخابات در جوانرود ضروری است

رستگار یوسفی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه سال جاری اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مردم باید در دستورکار قرار گیرد. وی با […]

رستگار یوسفی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه سال جاری اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مردم باید در دستورکار قرار گیرد.
وی با اشاره به لزوم افزایش شعب اخذ رأی در راستای تسهیل در روند اخذ آرا در انتخابات پیش رو افزود: ۸۶ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار توسط هیأت اجرایی در شهرستان جوانرود در نظر گرفته شد.
فرماندار شهرستان جوانرود تصریح کرد: فراهم کردن زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه سال جاری ضروری است.
یوسفی با بیان اینکه رفتار عوامل برگزار کننده انتخابات باید سبب مشارکت حداکثری مردم شود، گفت: انتخابات ریاست جمهوری تأمین کننده اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌المللی است و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها در حوزه محلی اهمیت به سزایی دارد.

منبع : مهر نیوز