افزایش شمار شهیدان به ۳۲ نفر/ شلیک ۵۸۰ موشک از غزه

به گزارش سردبیر پرس به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت فلسطین از شهادت و زخمی شدن شماری دیگر از فلسطینی‌ها درحمله رژیم صهیونیستی به غزه خبر داد. در سومین روز تنش در نوار غزه، بامداد امروز (یکشنبه ۷ اوت) رژیم صهیونیستی به سمت خانه‌ای در جنوب نوار غزه یک موشک شلیک کرد. نیروی دفاع مدنی […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت فلسطین از شهادت و زخمی شدن شماری دیگر از فلسطینی‌ها درحمله رژیم صهیونیستی به غزه خبر داد.
در سومین روز تنش در نوار غزه، بامداد امروز (یکشنبه ۷ اوت) رژیم صهیونیستی به سمت خانه‌ای در جنوب نوار غزه یک موشک شلیک کرد.
نیروی دفاع مدنی در شهر رفح اعلام کرد که از زیر آوار یک ساختمان که با حمله رژیم صهیونیستی ویران شد ۸ جنازه بیرون آمده که یکی از آنها «خالد منصور»، فرمانده منطقه جنوبی در گردان‌های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی است.
همزمان منابع فلسطینی از شهادت ۶ فلسطینی از جمله ۴ کودک و زخمی شدن ۱۵ تن در شب گذشته در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه خبر دادند.
پیش از اعلام بیرون آوردن ۸ جنازه از زیر آوار ساختمانی در رفح، وزارت بهداشت نوار غزه شمار کل شهدای حملات رژیم صهیونیستی را ۲۴ تن از جمله ۶ کودک و ۲۰۳ زخمی اعلام کرده بود.
به این ترتیب آمار شهیدان طبق اعلام وزارت بهداشت فلسطین به ۳۲ شهید که در میان آنها ۶ کودک به چشم می‌خورد و آمار زخمی‌ها به ۲۱۵ نفر رسیده است.
حملات جدید موشکی مقاومت به شهرک‌های صهیونیست نشین
منابع فلسطینی از موج جدید حملات موشکی مقاومت به شهرک‌های صهیونیست نشین خبر دادند.
صدای آژیر در شهرک‌های اطراف غزه شنیده می‌شود.
شلیک ۵۸۰ موشک از غزه
ارتش رژیم صهیونیستی از شلیک ۵۸۰ موشک از غزه به سمت فلسطین اشغالی خبر داد.

منبع : مهر نیوز