افزایش ۱۰ هزار نفری اشتغال در آذربایجان‌شرقی

به گزارش سردبیر پرس، حسین فتحی روز سه شنبه در نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت در آذربایجان شرقی، با اشاره به عملکرد مثبت مجموعه ادارات استان افزود: با همکاری و همراهی مجموعه ادارات تعداد مستمر بگیران بیمه بیکاری نیز به میزان ۲ هزار نفر کاهش یافته است. فتحی با تشریح ابعاد مختلف […]

به گزارش سردبیر پرس، حسین فتحی روز سه شنبه در نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت در آذربایجان شرقی، با اشاره به عملکرد مثبت مجموعه ادارات استان افزود: با همکاری و همراهی مجموعه ادارات تعداد مستمر بگیران بیمه بیکاری نیز به میزان ۲ هزار نفر کاهش یافته است.
فتحی با تشریح ابعاد مختلف بیانات رهبر معظم انقلاب در آغاز سال نو، خاطرنشان کرد: برای تحقق شعار سال باید با وحدت و همدلی و هم افزایی شورای هماهنگی، نیازها و انتظارات جامعه هدف احصا و برنامه ریزی لازم برای پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها در قوانین و مقررات در حوزه عملکرد به عمل آید.
در این نشست مدیران کل عضو شورای هماهنگی به بیان مهم‌ترین اقدامات و عملکرد در سال ۹۹ پرداختند و از توسعه سیستم‌های متمر کز سامانه‌های خدمت رسانی و ارائه خدمات کاملاً الکترونیکی در آذربایجان شرقی خبر دادند.