افزایش ۳۵ درصدی مبتلایان به کرونا طی شبانه روز گذشته در کاشان

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به مراجعه ۱۳۷ هزار و ۹۰۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، اظهار داشت: هشت هزار و ۷۲۵ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل […]

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به مراجعه ۱۳۷ هزار و ۹۰۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، اظهار داشت: هشت هزار و ۷۲۵ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.
وی با اشاره به بستری ۱۳ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، ادامه داد: هشت نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و پنج نفر نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۴۳ و حداکثر سن آنها ۸۹ سال بوده است، عنوان کرد: هفت نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و شش نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.
۶۶ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۶۶ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۴۶ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۲۰ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
مروجی از بستری ۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: چهار نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و پنج نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را در منطقه کاشان از دست نداده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۴۶ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: با احتساب آمار جدید، تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۴ هزار و ۴۲۲ مورد افزایش یافت.
افزایش ۳۵ درصدی تعداد مبتلایان
وی تاکید کرد: تعداد مبتلایان به کرونا فقط طی یک شبانه روز در منطقه کاشان با افزایش ۳۵ درصدی روبرو بوده است که این موضوع لزوم رعایت بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و اتخاذ تصمیمات به موقع توسط مسئولین را طلب می‌کند.