افزایش ۴۲ درصدی ترددهای نوروزی در گلستان/ ۱۳ نفر جان باختند

مهدی میقانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهارکرد: از ابتدای طرح نوروزی (۲۴ اسفندماه) تا هشت فروردین، پنج میلیون و ۳۴۳ هزار و ۷۸۳ تردد در محورهای گلستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۴۲ درصد افزایش داشته است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان افزود: طی این […]

مهدی میقانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهارکرد: از ابتدای طرح نوروزی (۲۴ اسفندماه) تا هشت فروردین، پنج میلیون و ۳۴۳ هزار و ۷۸۳ تردد در محورهای گلستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۴۲ درصد افزایش داشته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان افزود: طی این مدت، ورود بیش از ۵۸۲ هزار خودرو به استان توسط دوربین ها ثبت شده و ۵۶۳ هزار خودرو هم از استان خارج شده اند.
وی بیان کرد: نرخ جریان تردد ۵۱۵ بوده و شلوغ ترین محور هم، گرگان به علی آبادکتول با ۵۱۸ هزار تردد بوده است.
میقانی ادامه داد: از ابتدای طرح تاکنون ۷۸ هزار و ۴۳۹ نفر طی ۱۰ هزار و ۸۵۳ سفر با ناوگان حمل و نقل جاده ای گلستان جابجا شده اند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: همچنین ۱۱ هزار و ۲۷۸ نفر با قطار وارد گلستان شده و ۱۱ هزار و ۲۷۸ هزار نفر هم خارج شده اند.
وی اضافه کرد: همچنین سه هزار و ۴۴۷ مسافر با هواپیما وارد استان شده و سه هزار و ۳۷۸ نفر هم خارج شده اند.
طبق گفته میقانی تاکنون ۱۳ نفر در حوادث جاده ای گلستان فوت کرده اند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت که پلاک خودروهای خراسان رضوی، تهران، مازندران، خراسان شمالی و سمنان بیشترین ترددهای ثبت شده در استان را به خود اختصاص داده است.
منبع : مهر نیوز