افزایش ۶۱ درصدی دستگیری سارقان نوروزی در کاشان

سرهنگ حسین بساطی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی کاشان در ایام نوروز برای مقابله با هنجارشکنان اجتماعی اظهار داشت: در طول ایام نوروز امسال ۱۱ نفر سارق موتورسیکلت، ۶ نفر سارق خودرو دستگیر و ۴۸ دستگاه موتورسیکلت و ۱۶ دستگاه خودرو مسروقه کشف و تحویل مالباختگان […]

سرهنگ حسین بساطی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی کاشان در ایام نوروز برای مقابله با هنجارشکنان اجتماعی اظهار داشت: در طول ایام نوروز امسال ۱۱ نفر سارق موتورسیکلت، ۶ نفر سارق خودرو دستگیر و ۴۸ دستگاه موتورسیکلت و ۱۶ دستگاه خودرو مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.
وی همچنین از کشف ۴۰ کیلوگرم تریاک در یک دستگاه کامیونت جک خبر داد و ابراز داشت: این حجم از مواد مخدر به طور حرفه‌ای زیر بار قانونی خیار در یک کامیونت جک جاسازی شده بود.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان حین کنترل خودروهای عبوری در محور ورودی به شهر کاشان به این خودرو کامیونت مشکوک شدند و با بازرسی از کف اطاق باز آن این مواد را کشف کردند.
وی گفت: در ارتباط با این پرونده دو سوداگر مرگ دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
سرهنگ بساطی همچنین از دستگیری یک سوداگر دیگر مرگ در باغ خود خبر داد و افزود: این فرد از باغ خود در یکی از مناطق کاشان به منظور بسته بندی و توزیع مواد مخدر استفاده می‌کرد.
وی با اشاره به اینکه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان پس از تأیید گزارشات واصل شده با حکم مقام قضائی به این باغ رفته و این سوداگر مرگ را دستگیر کردند، ادامه داد: از این قاچاقچی ۲۱ کیلوگرم مواد مخدر آماده عرضه کشف و ضبط و این فرد دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان همچنین از از کاهش ۱۸ درصدی وقوع سرقت، افزایش ۵۱ درصدی کشفیات سرقت و افزایش ۶۱ درصدی دستگیری سارقین در ایام نوروز امسال در شهرستان کاشان خبر داد و خاطرنشان کرد: در طول نوروز امسال ۱۴ دستگاه کامیون مرغ خارج از شبکه توزیع، توقیف و در این خصوص ۵۰ تن مرغ زنده به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد ریال کشف و ۱۴ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.
وی بیان داشت: در طول این مدت، طی کنترل مبادی ورودی شهر کاشان، یک هزار و ۱۲۸ ثوب انواع لباس، ۲۲۰ هزار سیگار، ۲۲۴ قلم انواع لوازم آرایشی همگی قاچاق کشف و در این خصوص ۱۵ خودرو توقیف و ۱۵ نفر دستگیر شدند.