اقتدار و مهربانی دو ویژگی نیروهای انتظامی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدهادی ایمانیه صبح یکشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی بیان کرد: دو نعمتی که مردم کمتر قدر آن نعمت‌ها را می‌دانند نعمت سلامتی و نعمت امنیت است این در حالی است که همه گیری بیکاری کرونا موجب شد سلامتی جامعه در خطر بیفتد. وی ادامه داد: طی دو سال گذشته […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدهادی ایمانیه صبح یکشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی بیان کرد: دو نعمتی که مردم کمتر قدر آن نعمت‌ها را می‌دانند نعمت سلامتی و نعمت امنیت است این در حالی است که همه گیری بیکاری کرونا موجب شد سلامتی جامعه در خطر بیفتد.
وی ادامه داد: طی دو سال گذشته مردم بیش از هر زمان دیگری قدر نیروهای تأمین سلامت را دانسته و این موضوع قابل شکر گزاری است که با تمامی مشکلاتی که کرونا ایجاد کرد کشور دچار ناامنی نشد.
ایمانیه در ادامه تصریح کرد: اگر قدردان نیروهای انتظامی باشیم هیچیک از مشکلاتی که در کشورهای اطراف ایران شکل گرفت در کشور ما ایجاد نخواهد شد و اگر ایران دارای بهترین شرایط امنیتی است این شرایط مدیون تلاش‌های نیروی‌های نظامی، انتظامی و امنیتی است.
استاندار فارس یادآور شد: مدیران کلان جامعه باید به گونه‌ای فعالیت کنند که مردم کمتر دچار مشکلات اقتصادی، اجتماعی و غیره شود تا کمتر از هر زمانی به اعمال مجرمانه روی بیاورند این در حالی است که اگر این اتفاق روی دهد شاهد خواهیم بود که آمار جرم نیز در استان کاهش چشمگیری داشته باشد.
او افزود: مقام معظم رهبری در توصیف نیروهای انتظامی بیان کرده‌اند که این نیروها باید مقتدر و مهربان باشند یعنی در مقابل دشمنان مقتدر و در مقابل مردم مهربان باشند.
به گفته این مقام مسئول رفتارهای مناسب نیروی‌های انتظامی موجب شده تا چهره نازیبایی که شهربانان در دوران پیش از انقلاب ایجاد کردند را نابود می‌کنند.

منبع : مهر نیوز