اقدامات حشد شعبی در آستانه برگزاری انتخابات پارلمانی عراق

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، در آستانه انتخابات سراسری در عراق، سازمان حشد شعبی امروز(شنبه) در سراسر استان های این کشور وضعیت هشدار درجه «ج»اعلام کرد. در بیانیه این سازمان آمده است: در آستانه برگزاری انتخابات پارلمانی عراق، حشد شعبی به همراه دیگر نهادهای امنیتی و نظامی برای حفظ امنیت در سراسر […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، در آستانه انتخابات سراسری در عراق، سازمان حشد شعبی امروز(شنبه) در سراسر استان های این کشور وضعیت هشدار درجه «ج»اعلام کرد.
در بیانیه این سازمان آمده است: در آستانه برگزاری انتخابات پارلمانی عراق، حشد شعبی به همراه دیگر نهادهای امنیتی و نظامی برای حفظ امنیت در سراسر کشور تلاش می کند.
سازمان حشد شعبی عراق اعلام کرد: همزمان با نزدیک شدن رای گیری، نیروهای حشد شعبی به اجرای عملیات پیش دستانه ای با همراهی نیروهای عملیات مشترک در مناطق مختلف مبادرت کردند که منجر به بازداشت شماری از تروریست ها و متلاشی شدن شبکه های تروریستی شد.
این سازمان تاکید کرد: حشد شعبی به منظور تضمین امنیت فرایند انتخابات و گرفتن فرصت از کسانی که به دنبال برهم زدن امنیت کشور هستند، بالا بردن وضعیت هشدار بین نیروهایش را تا درجه «ج» از امروز(شنبه) تا دوشنبه برابر با یازدهم همین ماه اعلام می کند.
حشد شعبی عراق در پایان بیانیه خود از همه نیروهای خود خواسته است در پاسخ به دعوت مرجعیت عالی دینی و خیرخواهان در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند و به شایعات و تبلیغات گمراه کننده توجهی نکنند.

منبع : مهر نیوز